Fet O-karusell 3. mai

Onsdag 3. mai var det andre løp i Fet-O-karusell i strålende vær fra pukkverket på Gan. Det var strålende oppmøte med hele 55 løpere og de fleste var fornøyde med løypene. Løpet var også andre løp i årets ranking som nå ledes av Julie foran Jane og Randi.

2017-05-04
KyrreG

Resultatene ble som følger

D10-12N

1 Pernille Aamodt Fet 00:21:31
2 Amalie Skjønhaug Fet 00:21:34
3 Rita L Maurseth Fet 00:22:59
4 Neila Tretiak Fet 00:24:31
4 Stella Dalberg Fet 00:24:31
6 Signe Dahlseng Moe Fet 00:27:03
7 Linnea Olsen Fet 00:27:33
8 Hermine Aamodt Fet 00:27:34
9 Erle Støvind Fet 00:28:03
10 Oda Støvind Fet 00:28:47
11 Isabella Fuglset Fet 00:31:07
12 Helene Ødegaard Torp Fet 00:40:01
13 Mathilde Kvalø Haug Fet 00:45:14

D13-16

1 Kaja Vikerhaug Fet 00:46:11
2 Anniken Berger Fet 00:52:03
  Ragnhild Helmersen Fet brutt

D13-16C

1 Julie Berntzen Fet 00:33:29
2 Andrea H Rogndokken Fet 00:53:03

D17B

1 Jane Helmersen Fet 00:56:17
2 Lene Anette Killingmo OK Øst 01:05:25

D17C

1 Cecilie Holter Fet 00:39:26
2 Unni Herrebrøden OK Øst 00:39:57
3 Kristin Kvalø Haug Fet 00:40:42
4 Sylvi Tallhaug OK Øst 00:53:27
5 Anne Marthe Hansen Fet 00:55:18
6 Toril Bjerke Fet 00:57:45
7 Tone Hoffmann Fet 00:58:15

D17C-kort

1 Jorunn Arnø Fet 00:52:52

D17N

1 Gro Dahlseng Moe Fet 00:27:03

D40

1 Randi Budahl Fet 00:39:30
2 Stine Heggedal Fet 00:49:41
3 Torunn H Berntsen Fet 00:55:06
4 Laila Eriksen Blom Fet 00:59:52

D60

1 Eva Marie Gran OK Øst 01:14:37

H10-12N

1 Mons Sætre-Lorentzen Fet 00:15:21
2 Sigmund Ølstad Fet 00:15:27
3 Stig L Maurseth Fet 00:21:26
4 Gaute Skjønhaug Fet 00:27:37
5 Tom André Andreassen Fet 00:27:41
6 Jens Sætre-Lorentzen Fet 00:31:06
7 Sindre Berntsen Fet 00:41:44
8 Jonas Berntsen Fet 00:41:55

H13-16

1 Tobias Wessel Fet 00:29:00

H13-16C

  Johannes Arnø Fet brutt

H17

1 Sander Rogndokken Nydalen 01:05:02
2 John Eivind Presterud Fet 01:18:01

H17B

1 Jarle Rogndokken Fet 00:51:33

H17C

1 Torgeir Skjønhaug Fet 00:24:09
2 Øyvind Eriksen OK Øst 00:28:34
3 Raymond Berntzen Fet 00:33:50
4 Frode Aamodt Fet 00:38:11

H40

1 Jørn Moe Fet 01:03:20
2 Erlend Råheim OK Øst 01:06:41
3 Øyvind Helmersen Fet 01:16:24
4 Per Kristian Ramstad Fet 01:29:13

Feil i resultatliste eller ranking kan meldes til Kyrre eller Torgeir.

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket